Stymulacja
Kropką nad „i” jest pobudzanie skóry do odnowy poprzez stymulację podziałów komórkowych, syntezy kolagenu i elastyny. Naturalna zdolność skóry do regeneracji słabnie wraz z wiekiem już od 25 roku życia. Stosowanie kuracji opartych na pochodnych witaminy A (retinoidach) oraz innych składników stymulujących, takich jak kwasy AHA/PHA, czynniki wzrostu czy peptydy, pobudza procesy naprawcze, widocznie zmniejszając oznaki starzenia, a także poprawia elastyczność, gęstość i koryguje owal twarzy. To ostatni i niezbędny krok, dopełniający skuteczną pielęgnację.

Stymulujące serum intensywnie odnawiające, 0,3% retinolu, 0,15% retinalu, 0,5% estru kwasu adapalenu, Ujędrnienie i Gęstość
4.98
57
opinii
potwierdzonych zakupem
289,90 zł brutto/1szt.(9,66 zł / ml brutto)
30 ml

Stymulujące serum pod oczy i na powieki, 0,1% estru kwasu adapalenu, peptydy biomimetyczne, Odnowa i Napięcie
5
40
opinii
potwierdzonych zakupem
139,90 zł brutto/1szt.(9,33 zł / ml brutto)
15 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 2% boostera NAD+, 0,5% czystego PDRN, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
5
15
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 4% boostera NAD+, 1% czystego PDRN, 2% adenozyny, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
4.88
8
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Odbudowujący krem- żel pod oczy, 0,3% czystego PDRN, 5% kompleksu neuropeptydów, booster NAD+ o lekkiej konsystencji, Regeneracja i Napięcie
5
5
opinii
potwierdzonych zakupem
79,90 zł brutto/1szt.(5,33 zł / ml brutto)
15 ml

Odbudowujący krem pod oczy, 0,3% czystego PDRN, 2% hydrolizowanego kolagenu, glikoina o bogatej konsystencji, Regeneracja i Nawilżenie
5
10
opinii
potwierdzonych zakupem
79,90 zł brutto/1szt.(5,33 zł / ml brutto)
15 ml

Odbudowujący krem- żel, 0,3% czystego PDRN, 3% kompleksu egzosomów postbiotycznych, booster NAD+ o lekkiej konsystencji, Regeneracja i Odnowa
5
5
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml

Odbudowujący krem, 0,3% czystego PDRN, 1% kompleksu z egzosomami CICA, colostrum o bogatej konsystencji, Regeneracja i Ukojenie
5
16
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml



Serum ujędrniające z 0,5% czystych peptydów miedziowych, Elastyczność i Wypełnienie
4.93
2645
opinii
potwierdzonych zakupem
269,90 zł brutto/1szt.(9,00 zł / ml brutto)
30 ml

Ujędrniające serum wygładzające 0,7% czystych peptydów miedziowych, 30% kompleksu peptydów prokolagenowych, 1,0% czystego PDRN, Wypełnienie i Lifting
4.97
430
opinii
potwierdzonych zakupem
299,90 zł brutto/1szt.(10,00 zł / ml brutto)
30 ml

Peptydowy tint do ust, Nawilżenie i Ujędrnienie, 100/Bubble Gum
4.74
151
opinii
potwierdzonych zakupem
74,90 zł brutto/1szt.(4,99 zł / ml brutto)

Aktywnie wygładzający krem pod oczy na dzień 0,3% czystego peptydu miedziowego, Ujędrnienie i Elastyczność
4.99
285
opinii
potwierdzonych zakupem
179,90 zł brutto/1szt.(9,99 zł / ml brutto)
18 ml

Naprawczy krem pod oczy poprawiający gęstość skóry na noc 3% colostrum, 10% kompleksu czynników wzrostu EGF, fitoestrogeny, Ujędrnienie i Napięcie
4.93
75
opinii
potwierdzonych zakupem
179,90 zł brutto/1szt.(9,99 zł / ml brutto)
18 ml

Napinające serum liftingujące 25% kompleksu neuropeptydów, 5% glikoiny, 5% kompleksu komórek macierzystych, witamina B12, Wygładzenie i Elastyczność
4.98
92
opinie
potwierdzone zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Napinające serum liftingujące 15% kompleksu neuropeptydów, 3% glikoiny, witamina B12, Wygładzenie i Elastyczność
4.98
123
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Serum zmniejszające niedoskonałości z niacynamidem 5%, Redukcja i Zwężenie
4.9
1959
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml




