Skóra mieszana
Pożegnaj świecenie skóry w strefie T i suche skórki na policzkach. Ureguluj wydzielanie sebum z pomocą specjalistycznych kosmetyków do cery mieszanej. W BasicLab znajdziesz dermokosmetyki, które wspierają prawidłową pracę mikrobiomu i bariery hydrolipidowej oraz działają seboregulująco. Stwórz kompleksową pielęgnację, dzięki której na nowo pokochasz swoją skórę.

Regenerująca maska całonocna do twarzy, szyi i dekoltu, 5% fitosteroli, 2% colostrum, ceramidy, Łagodzenie i Odbudowa
4.8
45
opinii
potwierdzonych zakupem
124,90 zł brutto/1szt.(2,50 zł / ml brutto)
50 ml

Rewitalizująca pianka myjąca do skóry wrażliwej i z pierwszymi oznakami starzenia
5
1
opinia
potwierdzona zakupem
64,90 zł brutto/1szt.(0,43 zł / ml brutto)
150 ml

Rewitalizujący oleożel do mycia twarzy do skóry wrażliwej i z pierwszymi oznakami starzenia
4.8
5
opinii
potwierdzonych zakupem
89,90 zł brutto/1szt.(0,45 zł / ml brutto)
200 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 2% boostera NAD+, 0,5% czystego PDRN, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
5
15
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 4% boostera NAD+, 1% czystego PDRN, 2% adenozyny, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
4.88
8
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Odbudowujący krem- żel, 0,3% czystego PDRN, 3% kompleksu egzosomów postbiotycznych, booster NAD+ o lekkiej konsystencji, Regeneracja i Odnowa
5
5
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml

Odbudowujący krem, 0,3% czystego PDRN, 1% kompleksu z egzosomami CICA, colostrum o bogatej konsystencji, Regeneracja i Ukojenie
5
16
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml



Serum z trehalozą 10% i 5% peptydem Nawilżenie i Wypełnienie
4.9
4922
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)



Ceramidowy krem regenerujący z 5% betainą i 3% mocznikiem o bogatej konsystencji Odżywienie i Odbudowa
4.94
3038
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml

Prebiotyczny krem wyciszający z 5% prebiotyków, 1% wąkrotki azjatyckiej i witaminą F Wzmocnienie i Balans
4.93
2191
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml

Ceramidowy krem regenerujący z 5% prebiotykiem i 3% pantenolem o lekkiej konsystencji Ukojenie i Odbudowa
4.94
2635
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(2,40 zł / ml brutto)
50 ml

Antyoksydacyjne serum wyrównujące z wit. C 15% Rozświetlenie i Wyciszenie
4.91
2365
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)

Serum z witaminą C 15%, Nawilżenie i Rozświetlenie
4.85
4410
opinii
potwierdzonych zakupem
99,90 zł brutto/1szt.(3,33 zł / ml brutto)

Serum zmniejszające niedoskonałości z niacynamidem 5%, Redukcja i Zwężenie
4.9
1959
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml


Lekka emulsja ochronna SPF 50+ PPD 52,3 Prewencja i Antyoksydacja
4.89
3226
opinii
potwierdzonych zakupem
139,90 zł brutto/1szt.(2,80 zł / ml brutto)


Tonująca emulsja ochronna SPF 50+ Prewencja i Antyoksydacja
4.9
550
opinii
potwierdzonych zakupem
139,90 zł brutto/1szt.(2,80 zł / ml brutto)
50 ml

Stymulujące serum wyrównujące, 0,3% estru kwasu adapalenu, 5% kompleksu polipeptydu kolagenowego, 0,25% PDRN, Odnowa i Redukcja
4.95
372
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)


Stymulujące serum wyrównujące, 0,5% estru kwasu adapalenu, 10% kompleksu polipeptydu kolagenowego, 0,5% PDRN, retinal, Odnowa i Redukcja
4.96
265
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Normalizująca maska do twarzy, szyi i dekoltu, 10% Fermentu ryżowego, 2% BHA, CICA, Zwężenie i redukcja
4.94
130
opinii
potwierdzonych zakupem
124,90 zł brutto/1szt.(2,50 zł / ml brutto)
50 ml

Rozświetlająca maska do twarzy, szyi i dekoltu, 8% Etylowanej Witaminy C, 4% PHA, Ergotioneina, Rozjaśnienie i Rewitalizacja
4.92
161
opinii
potwierdzonych zakupem
124,90 zł brutto/1szt.(2,50 zł / ml brutto)
50 ml
