Skóra naczynkowa
Z BasicLab, Twoja skóra naczynkowa otrzyma wszystko, czego potrzebuje. Nasze formuły minimalizują zaczerwienienia, wzmacniają naczynia krwionośne i chronią przed podrażnieniami. Zaufaj BasicLab i ciesz się ukojoną skórą o zrównoważonym kolorycie.

Regenerująca maska całonocna do twarzy, szyi i dekoltu, 5% fitosteroli, 2% colostrum, ceramidy, Łagodzenie i Odbudowa
4.8
46
opinii
potwierdzonych zakupem
124,90 zł brutto/1szt.(2,50 zł / ml brutto)
50 ml

Kojąca maska do twarzy, szyi i dekoltu, 10% kompleksu hydroepidermalnego, 0,05% czystego peptydu łagodzącego, witamina B12, Łagodzenie i Wyciszenie
4.9
175
opinii
potwierdzonych zakupem
124,90 zł brutto/1szt.(2,50 zł / ml brutto)
50 ml

Tonująca mineralna emulsja ochronna SPF 50 PPD 19,8 Prewencja i Antyoksydacja
4.83
250
opinii
potwierdzonych zakupem
119,90 zł brutto/1szt.(3,00 zł / ml brutto)
40 ml

Redukujące serum 10% kwasu azelainowego, BHA, Glicyryzyna, Rozjaśnienie i Wyciszenie
4.9
259
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Serum z witaminą C 10%, Napięcie i Wzmocnienie
4.86
1961
opinii
potwierdzonych zakupem
99,90 zł brutto/1szt.(3,33 zł / ml brutto)
30 ml


Hydrofilowy olejek do demakijażu do skóry ultrawrażliwej
4.95
554
opinie
potwierdzone zakupem
89,90 zł brutto/1szt.(0,45 zł / ml brutto)
200 ml

Redukujące serum 15% kwasu azelainowego, Glicyryzyna, Egzosomy postbiotyczne, Rozjaśnienie i Wyciszenie
4.95
114
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Kojący płyn micelarny do skóry naczynkowej i wrażliwej
4.95
287
opinii
potwierdzonych zakupem
64,90 zł brutto/1szt.(0,13 zł / ml brutto)
500 ml

Kojący żel oczyszczający do skóry naczynkowej i wrażliwej
4.9
782
opinie
potwierdzone zakupem
59,90 zł brutto/1szt.(0,20 zł / ml brutto)

Tonik – Primer tonizujący do skóry naczynkowej i wrażliwej
4.9
310
opinii
potwierdzonych zakupem
64,90 zł brutto/1szt.(0,43 zł / ml brutto)
150 ml

Kojąca pianka myjąca do skóry naczynkowej i wrażliwej
4.88
228
opinii
potwierdzonych zakupem
64,90 zł brutto/1szt.(0,43 zł / ml brutto)

Dermatologiczna pianka myjąca do skóry ultrawrażliwej
4.95
414
opinii
potwierdzonych zakupem
64,90 zł brutto/1szt.(0,43 zł / ml brutto)

Enzymatyczny peeling myjący do skóry naczynkowej i wrażliwej
4.83
134
opinie
potwierdzone zakupem
109,90 zł brutto/1szt.(3,14 zł / g brutto)
35 g


