Esteticus
Osiągnij maksymalne rezultaty i przenieś swoją pielęgnację na wyższy poziom. Poznaj Esteticus – nasze zaawansowane portfolio serum, stanowiące technologiczne serce marki. To esencja naszej dermokosmetycznej wiedzy, w której wysokie stężenia składników aktywnych zostały zamknięte w precyzyjnie ukierunkowanych formułach.
Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zaawansowana prewencja anti-aging, walka z przebarwieniami, odbudowa bariery hydrolipidowej czy korekta niedoskonałości, znajdziesz tu serum, którego szukasz.

Stymulujące serum pod oczy i na powieki, 0,1% estru kwasu adapalenu, peptydy biomimetyczne, Odnowa i Napięcie
5
40
opinii
potwierdzonych zakupem
139,90 zł brutto/1szt.(9,33 zł / ml brutto)
15 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 2% boostera NAD+, 0,5% czystego PDRN, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
5
15
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Odbudowujące serum rewitalizujące, 4% boostera NAD+, 1% czystego PDRN, 2% adenozyny, kompleks senolityczny, Odnowa i Elastyczność
4.88
8
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml



Serum z trehalozą 10% i 5% peptydem Nawilżenie i Wypełnienie
4.9
4922
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)



Serum ujędrniające z 0,5% czystych peptydów miedziowych, Elastyczność i Wypełnienie
4.93
2645
opinii
potwierdzonych zakupem
269,90 zł brutto/1szt.(9,00 zł / ml brutto)
30 ml

Ujędrniające serum wygładzające 0,7% czystych peptydów miedziowych, 30% kompleksu peptydów prokolagenowych, 1,0% czystego PDRN, Wypełnienie i Lifting
4.97
429
opinii
potwierdzonych zakupem
299,90 zł brutto/1szt.(10,00 zł / ml brutto)
30 ml


Serum regenerujące strukturę skóry z ceramidami 1%, Sprężystość i Odbudowa
4.9
2791
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)

Antyoksydacyjne serum wyrównujące z wit. C 15% Rozświetlenie i Wyciszenie
4.91
2365
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)

Serum z witaminą C 15%, Nawilżenie i Rozświetlenie
4.85
4410
opinii
potwierdzonych zakupem
99,90 zł brutto/1szt.(3,33 zł / ml brutto)

Napinające serum liftingujące 25% kompleksu neuropeptydów, 5% glikoiny, 5% kompleksu komórek macierzystych, witamina B12, Wygładzenie i Elastyczność
4.98
92
opinie
potwierdzone zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Napinające serum liftingujące 15% kompleksu neuropeptydów, 3% glikoiny, witamina B12, Wygładzenie i Elastyczność
4.98
123
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml

Serum zmniejszające niedoskonałości z niacynamidem 5%, Redukcja i Zwężenie
4.9
1959
opinii
potwierdzonych zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)
30 ml



Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0 Redukcja i Stymulacja
4.9
1624
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)

Stymulujące serum wyrównujące, 0,3% estru kwasu adapalenu, 5% kompleksu polipeptydu kolagenowego, 0,25% PDRN, Odnowa i Redukcja
4.95
372
opinie
potwierdzone zakupem
169,90 zł brutto/1szt.(5,66 zł / ml brutto)


Stymulujące serum wyrównujące, 0,5% estru kwasu adapalenu, 10% kompleksu polipeptydu kolagenowego, 0,5% PDRN, retinal, Odnowa i Redukcja
4.96
265
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
30 ml

Serum regenerujące strukturę skóry z ceramidami 1% i kompleksem peptydów 5%, Sprężystość i Odbudowa
4.84
1100
opinii
potwierdzonych zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)

Korygujący balsam do ciała 0,2% czystego retinalu
4.92
158
opinii
potwierdzonych zakupem
359,90 zł brutto/1szt.(3,60 zł / ml brutto)
100 ml



Serum peptydowe pod oczy z argireliną 10% Nawilżenie i Ujędrnienie
4.86
3078
opinii
potwierdzonych zakupem
99,90 zł brutto/1szt.(6,66 zł / ml brutto)

Punktowe serum na zmiany mikrozapalne z 7% AHA/BHA, 3% kwasu azelainowego i laktoferyną
4.87
409
opinii
potwierdzonych zakupem
109,90 zł brutto/1szt.(7,33 zł / ml brutto)
15 ml

Serum z trehalozą 15% i 10% peptydem Nawilżenie i Wypełnienie
4.87
1594
opinie
potwierdzone zakupem
259,90 zł brutto/1szt.(8,66 zł / ml brutto)
